Keçi Events

KEÇİ NE YAPAR?

Keçi Events, Türkiye’nin önde gelen markalarına, pazarlama iletişimi stratejileri, satış ve pazarlama destek aktiviteleri ve etkinlik yönetimi hizmeti veren tam servis bir etkinlik ajansıdır.
“Butik hizmet” anlayışı ile tüm projeleri müşteriye özel tasarlar ve yönetir. Pazarlama iletişimi ve halkla ilişkiler konusunda hem kurumsal şirketlerde, hem de  ajans tarafında 20 yılı aşan iş tecrübesine sahip Keçi Events yöneticileri, tüm projeleri baştan sona bizzat takip eder.
Müşterilerinden gelen brief doğrultusunda, hedefe en etkili şekilde ulaşacak stratejiler geliştiren ajans yetkilileri, aynı zamanda operasyonu da gerçekleştirir. Keçi Events sonuç ve maliyet odaklı, yaratıcı, entegre iletişim çözümleri ile hizmet verdiği markaların iş sonuçlarına katma değer sağler ve üstlendiği projelerde, iş aşkı, profesyonelliği, titizliği, çalışkanlığı, hizmet odaklı ekibi ve konusunda en iyi hizmeti veren tedarikçileri ile fark yaratır. Keçi Events bünyesinde bulunan tasarım ekibi ile etkinliklerin konsept ve mekan tasarımlarını da gerçekleştirir.

SUNUMUMUZU GÖRMEK İSTER MİSİNİZ?

For Mac For Windows