Keçi Events

WELLA “TREND VISION AWARD” TÜRKİYE FİNALİ

Bu yıl 12 kuaförün finale kaldığı Wella Trend Vision Award 2007 kuaförlük yarışmasının Türkiye finali İstanbul Maslak’taki İstanbul Arena’da gerçekleştirildi.

Otuz yaşın altındaki tüm saç tasarımcılarının katılabildiği yarışmada, adaylar, yarışma kuralları gereği, Wella Professionals tarafından belirlenen saç trendlerinden birini uyguladılar.
Gecenin finalistleri; Wella tarafından bu yılın trendleri olarak belirlenen İskandinav Huzuru [Nordic Serenity], Rustik Lüks [Rustic Lux], Pop Couture [Pop Couture] ve Büyülü Dokunuş [Sensual Intrigue] temalarını modeller üzerinde kendilerine göre yorumladılar. Wella Trend Vision Award 2006 dünya birincisi, Portekizli kuaför Aurelio Ramos de Oliveira, podyumda 6 dansçı ve 2 modelle gerçekleştirdiği görkemli saç yapım gösterisiyle, 2007 trendlerini anlatan çok özel bir şov yaptı. Oliveira’nın muhteşem şovu Türk kuaförler ve davetliler tarafından yoğun ilgi ve hayranlıkla izlendi.
Sunuculuğunu Şebnem Dönmez’in yaptığı yarışmasının jürisinde Intercoiffure Mondial Dünya Başkanı Klaus Peter Ochs, İspanyalı kuaför Alexis Ferrer, Dessange International Grubu’na bağlı Camile Albane kuaför salonlarının sanat direktörü Georges Manuel ve Wella Trend Vision Award 2006 dünya birincisi Aurelio Ramos de Oliveira, yarışmacıların performanslarını değerlendirdi.
Yarışmanın finalinde kuaförler Bengü’nün birbirinden güzel parçaları ve DJ Hüseyin Karadayı’nın müziği ile stres attılar

Portfolyo Detayı

KATEGORİ : Davet ve Gala Organizasyonları, Wella