Valor de las fichas de poker.

  1. Aviator Ile Yeni Kumarhane Makinelerinde Ücretsiz Oyun Oynama: Mastercard no funciona, por favor haga Skrill, lo hice y luego dijeron que tampoco funciona.
  2. Juegos De Azar Aviator - Chan fue nombrado ICONO de Poker GPA por sus servicios a la industria.
  3. Ücretsiz Slot Aviator Ilk Sürüm: Antes de que comience el juego, cada jugador recibe una sola carta boca arriba, y el jugador con la carta más alta jugará primero como el crupier.

Dados trucados.

Máquina Tragamonedas Aviator Gratis En Línea
Sin embargo, Purdue ha estado luchando últimamente.
Descarga Gratuita De La Máquina Tragamonedas Aviator
Puedes jugar a este juego en modo cooperativo y, al igual que otros juegos en línea, puedes unirte a la granja de tus amigos en él.
El póquer es una industria fascinante que ha descubierto cómo combinar una parte en vivo con una parte en línea.

Black jack online sin dinero.

Slots Aviator Gratuits Vip
También puede obtener retiros más altos y más rápidos a pedido.
Ücretsiz Aviator Slot Makinesi Casino Oyunları
Junto con estos, también puedes disfrutar de los juegos en varias categorías de juegos como Video Póker, Keno, Jackpot y juegos caribeños.
Jouez Aux Machines À Sous Gratuites Sans Inscription Aviator Triple Chance

Keçi Events

FORD OTOSAN 1.000 ÇALIŞANINA “ALTIN İZ HİZMET ÖDÜLÜ” VERDİ

Ford Otosan tarihindeki birçok başarıda imzası olan Ford Otosanlılar, "Ford Otosan Altın İz Hizmet Ödülleri" töreninde onurlandırıldı.

Daha önce Hizmet Ödül Töreni adı altında Ford Otosan lokasyonlarında düzenlenen tören, bu yıl ilk kez tüm lokasyonlardaki kıdemli çalışanların bir araya geldiği bir etkinlikle ve Altın İz Hizmet Ödülü jenerik ismi ile düzenlendi.

Ford Otosan tarihindeki birçok başarıda imzası olan Ford Otosanlılar, Ford Otosan Altın İz Hizmet Ödülleri töreninde onurlandırıldı.

Düzenlenen törende; kağıttaki ilk fikirden banttaki son ürünün tüketici ile buluşmasına kadar bir takım olarak çalışan Ford Otosanlılara, güne özel sahne gösterileri ile işitsel ve görselşölen yaşatıldı. Ödül alan çalışanlar, arkadaşlarının desteği ile kendileri hakkında hazırlanan sürpriz anı filmlerini duygulanarak izledi.

İzlerin çoğaltılması ve altın rengine dönüştürülmesi için hayallerin ortak gayretlerle hayata geçirilmesinin öneminin vurgulandığı törenin takdimini gerçekleştiren Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Nursel Ölmez Ateş, “Fırsat eşitliğine dayalı, sürdürülebilir ve yenilikçi insan kaynakları uygulamaları ile çalışan bağlılığını merkezimizde tutuyoruz. Şirket olarak elde ettiğimiz her başarının altında, gönülden bağlı çalışanlarımız var.” dedi.

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün ise sözleri, eylemleri ve emekleriyle Ford Otosan’ı geçmişten geleceğe taşıyanların, bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğunu belirterek, “Ford Otosan olarak, otomotiv sektöründe mükemmel üretimden ihracat liderliğine global mühendislik faaliyetlerinden imalatçılarımızla geliştirdiğimiz ekonomiye varan geniş bir çerçevede ülkemize değer katarken, 10.000’e yakın çalışanımız ile sektörde istihdamda da öncü rol oynuyoruz. Bugün Türkiye’nin Ticari Gücü ve öncü sanayi kuruluşu olmamızda rol oynayan tüm emektarlarımızın katkısıyla sektörde birçok ilke imza attık ve altın izler bıraktık. Bu şehrin, bu ülkenin ve dünyanın yollarında bırakılan altın izler unutulmadı ve unutulmayacak.” dedi.

Portfolyo Detayı

KATEGORİ : Davet ve Gala Organizasyonları, Ford Otosan